RT0603BRE072R94L
MFR.Part #
RT0603BRE072R94L
JLCPCB Part #
C6668684
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.94Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS