HHV-25FR-52-17M4
MFR.Part #
HHV-25FR-52-17M4
JLCPCB Part #
C1763714
Description
-55℃~+155℃ 17.4MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS