RT0603WRD073K09L
MFR.Part #
RT0603WRD073K09L
JLCPCB Part #
C1716237
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.09kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS