AT0402DRD071K02L
MFR.Part #
AT0402DRD071K02L
JLCPCB Part #
C851247
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS