HHV-25FB-52-232K
MFR.Part #
HHV-25FB-52-232K
JLCPCB Part #
C3476640
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS