MFR-25FBF52-162R
MFR.Part #
MFR-25FBF52-162R
JLCPCB Part #
C1367640
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS