HHV2WSJT-73-4M3
MFR.Part #
HHV2WSJT-73-4M3
JLCPCB Part #
C1395256
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.3MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS