HHV2WSJT-73-3M9
MFR.Part #
HHV2WSJT-73-3M9
JLCPCB Part #
C1395198
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.9MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS