KNP200JT-73-5R1
MFR.Part #
KNP200JT-73-5R1
JLCPCB Part #
C1394044
Description
-40℃~+200℃ 2W 5.1Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS