YC102-JR-07620RL
MFR.Part #
YC102-JR-07620RL
JLCPCB Part #
C1733753
Description
2 31.25mW 4 620Ω ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS