HHV2WSFT-73-237K
MFR.Part #
HHV2WSFT-73-237K
JLCPCB Part #
C1398195
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS