MF0204FRE52-84K5
MFR.Part #
MF0204FRE52-84K5
JLCPCB Part #
C1745289
Description
-55℃~+155℃ 400mW 84.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS