HHV2WSFT-73-1M8
MFR.Part #
HHV2WSFT-73-1M8
JLCPCB Part #
C3470438
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS