FMP100FTE52-5R6
MFR.Part #
FMP100FTE52-5R6
JLCPCB Part #
C1387715
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS