HHV1WSJT-52-150K
MFR.Part #
HHV1WSJT-52-150K
JLCPCB Part #
C1394263
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS