RT0603BRC0723R2L
MFR.Part #
RT0603BRC0723R2L
JLCPCB Part #
C860750
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS