HHV1WSJR-73-6M2
MFR.Part #
HHV1WSJR-73-6M2
JLCPCB Part #
C1769759
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.2MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS