HHV1WSFT-73-8M25
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-8M25
JLCPCB Part #
C1397330
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.25MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS