RT1210CRE07115RL
MFR.Part #
RT1210CRE07115RL
JLCPCB Part #
C1703084
Description
-55℃~+125℃ 115Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS