HHV1WSFT-73-7M32
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-7M32
JLCPCB Part #
C1397461
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.32MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS