RT0603CRC07110RL
MFR.Part #
RT0603CRC07110RL
JLCPCB Part #
C4146000
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS