FKN-50JR-52-1R6
MFR.Part #
FKN-50JR-52-1R6
JLCPCB Part #
C1757920
Description
-40℃~+155℃ 1.6Ω 500mW Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS