HHV1WSFT-73-2M55
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-2M55
JLCPCB Part #
C1397580
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.55MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS