HHV1WSFT-73-1M74
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-1M74
JLCPCB Part #
C1397617
Description
-55℃~+155℃ 1.74MΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS