NCR100KR-73-91R
MFR.Part #
NCR100KR-73-91R
JLCPCB Part #
C19612439
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 91Ω Carbon Film Resistor ±10% Plugin,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS