FMP-50JB-52-150K
MFR.Part #
FMP-50JB-52-150K
JLCPCB Part #
C1373860
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS