FMP-50FTF52-7K15
MFR.Part #
FMP-50FTF52-7K15
JLCPCB Part #
C3373989
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS