FMP-50FRF52-7K15
MFR.Part #
FMP-50FRF52-7K15
JLCPCB Part #
C20146105
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.15kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS