FMP-50FTF52-560R
MFR.Part #
FMP-50FTF52-560R
JLCPCB Part #
C1375613
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS