YC124-FR-0722KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC124-FR-0722KL
JLCPCB Part #
C728720
Package
0402x4
Description
22kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS