FMP-50FTF52-51R1
MFR.Part #
FMP-50FTF52-51R1
JLCPCB Part #
C1375493
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS