FMP-50FTF52-34K8
MFR.Part #
FMP-50FTF52-34K8
JLCPCB Part #
C3399424
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS