FMP-50FRF52-34K8
MFR.Part #
FMP-50FRF52-34K8
JLCPCB Part #
C20145697
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS