FMP-50FTF52-1K3
MFR.Part #
FMP-50FTF52-1K3
JLCPCB Part #
C1374964
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS