FMP-50FTF52-10R5
MFR.Part #
FMP-50FTF52-10R5
JLCPCB Part #
C1375269
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS