FMP-50FRF52-8K2
MFR.Part #
FMP-50FRF52-8K2
JLCPCB Part #
C20146135
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS