AHP50AJB-0R51
MFR.Part #
AHP50AJB-0R51
JLCPCB Part #
C1568737
Description
50W 510mΩ Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS