PNP4WVJT-73-39R
MFR.Part #
PNP4WVJT-73-39R
JLCPCB Part #
C1396128
Description
-40℃~+200℃ 39Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS