FMP-50FRF52-13R3
MFR.Part #
FMP-50FRF52-13R3
JLCPCB Part #
C20145017
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS