FMP3WSJT-73-3K9
MFR.Part #
FMP3WSJT-73-3K9
JLCPCB Part #
C3432905
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS