MFR-12FRF52-5R62
MFR.Part #
MFR-12FRF52-5R62
JLCPCB Part #
C1750082
Description
-55℃~+155℃ 167mW 5.62Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS