FMP3WSJT-73-1R5
MFR.Part #
FMP3WSJT-73-1R5
JLCPCB Part #
C1384013
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS