AR0603JR-0715RL
MFR.Part #
AR0603JR-0715RL
JLCPCB Part #
C5568926
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS