FMP300JB-73-680R
MFR.Part #
FMP300JB-73-680R
JLCPCB Part #
C1391478
Description
-55℃~+155℃ 3W 680Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS