FMP300JB-73-390R
MFR.Part #
FMP300JB-73-390R
JLCPCB Part #
C3359510
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS