MFR50SFBF52-40K7
MFR.Part #
MFR50SFBF52-40K7
JLCPCB Part #
C1372894
Description
-55℃~+155℃ 40.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS