FMP300JB-52-130K
MFR.Part #
FMP300JB-52-130K
JLCPCB Part #
C1387366
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS