MFR-25FBF52-7K15
MFR.Part #
MFR-25FBF52-7K15
JLCPCB Part #
C1364191
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS