FMP300FTF73-430R
MFR.Part #
FMP300FTF73-430R
JLCPCB Part #
C3545549
Description
-55℃~+155℃ 3W 430Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS