RC0603FR-10158KL
MFR.Part #
RC0603FR-10158KL
JLCPCB Part #
C5717069
Description
-55℃~+155℃ 100mW 158kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS